Červenec 2009

Andělské pouto 1

31. července 2009 v 18:56 | Me
Sem na balkoně celá utahaná a vyčerpaná.Vzpomněla sem si na večer ,čí byl ten nádherný hlas.
,,Elaen vzbud se snídaně,,
5 Minut mami
,,Hned,,
Vstávala sem s velkou obtíží a než sem stačila mrknout už sem ty oči měla otevřené byl to on ten tmavovlasý kluk co tu vůbec dělá.
,,Trey řekl že jsi jeho kamarádka tak sm ho pozvala na snídani.
A co ta změna normálně máma dělá čaj s medem a chlebem.Dneska udělala palačinky s medem a burákovým máslem s mlékem.Mamka když šla okolo na mě špitla ,,Je roztomilej,,
Nechala mě tu s ním a s mojí sestřenicí.
Sestřenice na nej zamilovaně koukala ale n si jí nevšímal.
Sem se ho zeptala co tu dělá.Jasně že odpověděl,že by si mě ještě jednou rád poslechl nechápala sem co tím myslí.Pane jo ten odraz to byl on ???Ženská to je ale trapas.
Už sem radši mlčela a šla do školy.Šel semnou takže sme se bavili o blbostech a nakonec hopla ve třídě.
susan přišla k němu a začala se kroutit jako děvka nevim kde vzala tu příšernou růžovou minisukni.
Udělala na nej oči a šla k němu blíž.Nic neřekla jen čekala co řekneon .Jen 3 slova.,,Zmiz si odporná,,.
To se mi líbilo.Vztyčila se a odešla neštastně na svoje místo.
No jo ale nebavil se s klukama ani sholkama jenom semnou.Nechápu a já taková ošklivka .
Jak bych se mohla popsat.Takže:Kulatý obličej,Dlouhý vlasy s ofinou ,kterou si maskuju čelenkou.

Velký kulatý brýle,Šedý tričko od babičky,Černý kalhoty a nědý boty prostě normálka.Konec školy,Konečneě.zeptal se mě jestli bych mu nepomohla s matiky,Souhlasně sem kývla.
Za každou blbost sem ho štouchla do hlavy.
Zřejmě matika není jeho silná stránka.
Konečně se všechno vyřešilo a předtím než odešel se mě zeptal kde mám skřín na oblečení.
Ukázala sem prstem.
Hned se tam začal hrabat.
,,Tobě ti posušnost nic neříká vid?,,¨
,,A tobě moda vid?,,
Měl pravdu proč musí vždycky vyhrát on ,do zatraceného pytle.
Začal s brýlemi,zeptal se mě kolik mám.
,,Málo,,dodala sem.
Vzal je opatrně a zlomil.Co si to myslí dostala sem je od dědečka k narozeninám.
,,Moje oblečení,,
A je všechno v pytli dal je do odpadaku,a ještě se udmíval
.Řekl že ted pujdou tam,kde ještě asi nikdy nebyla.
Šli jsme do obchodáku s oblečení.Popravdě řečeno opravdu krásný
.Vybírat opravdu umí.Dal mi takový věci,Kterých bych se ani nedotkla.
Fakticky,pohodlný krsný a ktomu mě to sost zmenilo.On taky vykulil oči.
Pak mě vzal za hlavu a řekl ,že něco chybí .
Hned sem dodala,,Co chceš dělat?,,
Vzal moji čelenku a ofina na cestě .Ted je to ono.
Ještě něco chybí.Šli sme domu a cestou mi začal říkat ,že vypadám mnohem líp.
,,Asi ale ta ofina mi pořád vadí,,
,,Zvykneš si,,

Pokračovní příště.............


Andělské pouto

30. července 2009 v 14:59 | meee
Cože?To přece nemůžeš a co ty 4 roky co jsme spoluprožili.Ty víš co pro mmě znamenš ,proč mi to děláš.
Nehnula rtami a odešla.
Chtěla zadržet slzy ,ted už mnikoho nema,nemůže se o nikoho opřít,nikdo jí nechráníje jako motýl bez křídel,
který nemá cestu zpet ani před.
druhý den ve škole nám oznámil učitel novýho spolužáka,což mi bylo fuk.ALe hned sem zmenila nzor kdyžpřišal.
Ty bystrá oči dokonalá postava nevim co
bych vzhledově na něj mohla drbnout.Konečně konec hodiny.Stejne se Jinovi nevyrovná.Všimla sem si že
jde za mnou,dokonce
i když sem byla 4 metry od mého domu pořád byl za mnou!Už sem to nevydržela a zakřičela na něj.
,,Co chceš hu?,,
,,Jestli simyliš že dostaneš mojí přízen takhle tak to se opravdu mýlíš,,
(Sakra holka co to povídáš vždyt on je tak krásný a ty strašná ošklivka s kulatýma brejlema.)
nejdřív se pousmál a pak dodal.
,,Tamhle bydlim,,Ukázal na ten dům a nemohla sem věřit vlastním očím onbyl můj novej soused.To snad
ne asi se propadnu hanbou.

zala sem si kytaru a začal zpívat v krásnem měsíčním svitu se odrážely moje oči.Na okne sem uvidela obraz
tmavovlasýho může hned sem přestala.
Začala sem usínat a usnula sem pímo da balkoně však sem zaslechla krásný hlas uklidnovalo
me to a spala sem hlubokým ale krásným spánkem.


Shino aburame

25. července 2009 v 20:39 | bookofoetry |  postavy

Shino Aburame

6. prosince 2007 v 11:04
Aburame Shino je rozvážný, klidný, jistý Genin ze Skryté Listové vesnice. Původně byl v týmu 8 s Hinatou a Kibou. Tento tým vedla Yuuhi Kurenai. Shino je docela tajemný a vždy nosí sluneční brýle. Shino je v příběhu zobrazen jako stoický a věcný. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh. Shinovy hodnoty jsou hlavně jeho přátelé a týmové spolupráce. Celý jeho tým je skvěle sehraný a často tráví spolu hodně času, protože mají koníčky, které jim to dovolují. Shino v lese zkoumá brouky, Hinata sbírá kytky a Kiba venčí nebo trénuje s Akamaru.
Shino ovládá tradiční umění klanu Aburame, což je ovládání brouků. Sám Shino je naplněn zvláštním druhem brouků, které se živí jeho Chakrou. Na oplátku tito brouci útočí a vykonávají úkoly, které jim Shino přikazuje. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. Shino bude zřejmě následujícím velitelem klanu Aburame.

Shino je v boji velmi silný, například během kvalifikací na Chuuninskou zkoušku porazil svého protivníka Zaku tak, že jeho vzdušné otvory ve zbraních ucpal brouky. V boji si je vždy jistý svými schopnostmi a má velmi dobré strategické myšlení. Během hlavních bojů v Chuuninské zkoušce proti němu měl nastoupit Kankurou, ale ten se raději vzdal, aby neukázal schopnosti své loutky Karasu. Shino ale později s Kankurem přeci jen bojuje (když zdrhá s Gaarou a Temari). Zde zvládne znehybnit Karasu tak, že ucpe všechny klouby brouky. Povede se mu také najít úkryt Kankura a vyčerpat veškerou jeho Chakru. Během bitvy ale náhodně inhaluje jedovatý plyn z Karasu. Jeho otec, Shibi, ho ale pak zachrání opět pomocí brouků.Během Anime filleru, kdy Shino vede tým 8 a Naruta, mají za úkol objevit Bikouchuu [Bikóčú], vzácný hmyz s legendárními stopovacími schopnostmi. Během tohoto úkolu se projeví jeho inteligence a mazanost v bitvě, stejně tak jako jeho záliba ve sbírání brouků. Dozvíme se také o soupeření jeho klanu s dalším klanem, který ovládá vosy. V tomto filleru se také ukáže, jak dobře tým 8 pracuje dohromady a jak hodně se o sebe umějí postarat. Také se ukáže, že jsou dobří přátelé s oběma Hinatou a Kibou. I když ze začátku s Narutem moc nevychází, tak pak se také stanou dobrými přáteli.
Zajímavosti. Podle oficiálního databooku je Shinovo oblíbené jídlo zeleninový salát a jeho nejméně oblíbené jídlo je kuličky z tofu a jídla se silnou vůní. Jeho záliba je pozorování brouků a jeho oblíbený výraz je "trumf". Shino nosí neustále černé brýle, ale v epizodě 149 (anime) se na jednom místě přeci jen objeví jeho oči. Je to nejspíš způsobeno chybou animátora tohoto dílu, který zřejmě nedostal instrukce o tom, že se jeho oči nesmí kreslit. Během úkolu s Bikouchuu z jeho řeči vyplynulo, že asi ví, co Hinata cítí k Narutovi.


Shino je tedy Genin ve Skryté Listové vesnici, na začátku seriálu mu je 13, narodil se 23. ledna. Měří 161,1 cm a váží 48,5 kg. Má černé vlasy a hnědé oči (ale nosí vždy brýle).
Překlad jména:
"Shino" je křestní jméno samuraje Inuzuky z románu Hakkenden o psu samurajovi. Aburame 油女 znamená "žena oleje" a kompletní jméno "Aburame Shino" se hodně podobí japonskému slovu pro švába - aburamushi 油虫.
Techniky:
Kikaichuu no Jutsu (technika ničitelského brouka)
Shunshin no Jutsu (technika třesoucího se těla)
Mushi Bunshin no Jutsu (technika klonu z brouků)
Mushi Kabe no Jutsu (technika zdi z brouků)
Mushi Yose no Jutsu (technika hromadění brouků)
Mushi Kame no Jutsu (technika nádoby brouků)

Kiba inuzuka

25. července 2009 v 20:38 | http://bookofoetry. |  postavy
Kiba:
Inuzuka Kiba je hlasitý a akční Genin původně z týmu 8, který vedla Yuuhi Kurenai. Do tohoto týmu patří i Hyuuga Hinata a Aburame Shino. Kiba pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken (忍犬 - Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe (ve škole, doma, v restauraci atd.), je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho ninja technik (jutsu), například Gatsuuga (dvojitý ostrý tesák). Nejpve použijí Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře), díky kterému vypadají jako bestiální Kiba. Takto způsobí nepříteli díky vysoké rychlosti točení a silnému nárazu obrovská zranění.
Tím, že Kiba použije Chakru ve svém nose, dokáže citlivost svého čichu zvýšit až tisíckrát. Kiba, ale i další členové jeho týmu, Hinata a Shino, jsou velmi dobří ve stopování a technikách přežití. Kibovy a Akamarovy smysly spojené s Byakuganem Hinaty a Shinovým Kikaichuu (ničící brouci) z nich dělá výborný stopovací tým. V porovnání s týmem 7 (Naruto, Sakura a Sasuke) jsou v týmu 8 mnohem lepší vztahy a týmová práce. I přesto, že Shino prohlašuje, že nemá rád Kibu kvůli jeho panovačným postojům během druhé části Chuuninské zkoušky. Kiba se o Hinatu stará jako její starší bratr. Celý tým spolu tráví spoustu času, protože mají záliby, které jim to dovolují. Kiba cvičí Akamaru, Hinata trhá květiny a Shino sbírá brouky.
Zajímavosti. Kiba i Akamaru se narodili ve stejném dni, japonský den Tanabata. Podle oficiálního databooku jsou Kibova oblíbená jídla hovězí maso a chrupavky, jeho nejméně oblíbená jídla ta, která nemůže rozžvýkat. Jeho koníčkem jsou procházky s Akamaru. Jeho oblíbená fráze je "Akamaru". Všichni z klanu Inuzuka jsou pojmenovaní po částech psa (nos, dráp, tesák), zatímco jejich psi jsou pojmenováni po barvách (červený, šedý, černý). Členy klanu Inuzuka charakterizují červené značky na tváři. Spekuluje se o tom, že Kiba se zamiloval do Hinaty a hodlá jí vyznat lásku.
Překlad jména:
Jméno "Inuzuka" znamená "dům psů", patří ke klanu, který byl jeden z nejsilnějších v japonské prefektuře Chiba během období Edo. Jsou známí jako "Psí bojovníci" a uctívají Inu ("pes"). Jméno "Inuzuka" také pochází z Hakkenden, románu o psu samurajovi. "Kiba" znamená "tesák".
Hlášky:
Už jsem si myslel, že jsem ho dohonil, ale vždy, když ho vidím, tak má Naruto novou techniku!
Dainamiku Mákingu!
Techniky:
Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře)
Gatsuuga (dvojitý ostrý tesák)
Garouga (dvojitý vlčí tesák)
Shikyaku no Jutsu (technika čtyř tlap)
Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (kombinovaná přeměna člověk-zvíře: dvouhlavý vlk)
Akamaru:
Akamaru je Kibův Ninken (忍犬, "Ninja-pes"), nejlepší přítel a užitečný společník. Akamarovi vysoce vyvinuté smysly, jako je čich a sluch, společně s Kibovou schopností s ním komunikovat z nich dělá silnou dvojku, která sbírá a předává informace. Akamaru svým čichem dokáže zjišťovat množství Chakry, a tak varovat Kibu před silným nepřítelem. Akamaru a Kiba téměř vždy útočí společně a často používají Juujin Bunshin (Klon člověk-zvíře), aby popletli své protivníky. Mají také velmi silnou techniku, Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (Kombinovaná přeměna člověk-zvíře: Dvouhlavý vlk), kdy zkombinují svá těla do jednoho obrovského bílého dvouhlavého vlka, který je schopný naprosto ničivé rychlosti a síly. Ale tento útok je zcela oslepí. tento útok obvykle následuje po Dainamikku Maakingu (Dynamické značkování), což jim umožní zaměřit nepřítele jen pomocí čichu.

Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (kombinovaná přeměna člověk-zvíře: dvouhlavý vlk)
Akamarovo oblíbené jídlo je speciální psí jídlo, které mu připravuje Kiba. Jeho nejoblíbenější koníček jsou procházky s Kibou. Akamaru "mluví" Junko Takeuchi, která také v japonské verzi mluví Naruta.
Akamaru se narodil 7. červenec.
Překlad a význam jména:
Aka znamená červený. Kdykoliv Akamaru sní vojenskou tabletu, tak jeho srst zčervená.
Techniky:
Juujin Bunshin (Klon člověk-zvíře)
Gatsuuga (Dvojitý ostrý tesák) (s Kibou)
Dainamikku Maakingu (Dynamické značkování)
Jinjuu Konbi Henge: Soutourou (Kombinovaná přeměna člověk-zvíře: Dvouhlavý vlk)(s Kibou)

yondaime kazekage

25. července 2009 v 20:35 | bookofoetry |  postavy

Yondaime Kazekage

Čtvrtý Kazekage (Yondaime Kazekage) byl vládcem Skryté Písečné vesnice. Zároveň byl otcem Gaary. Byl to právě on, kdo nechal Shukaku zapečetit do Gaary. Kvůli zapečetění démona do Gaary také zemřela Gaarova matka. Těsně před svou bídnou smrtí proklela Skrytou Písečnou vesnici za to, že zemřela. Doufala také, že ji jednou Gaara pomstí.
Tento kazekage také nařídil Yashamarovi, aby Gaaru vychovával a trénoval s ním. Kazekage později zosnoval šest let trvající útoky na Gaaru, poněvadž si myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Nařídil také Yashamarovi aby se pokusil Gaaru zabít, což ovšem jaksi nevyšlo, a Gaara netušící, že ho chce zabít právě Yashamaru, ho zabil.
Tento Kazekage také začal spolupracovat se Skrytou Zvučnou vesnicí s nabídkou, že ovládnou a vypálí Skrytou Listovou vesnici. Účastnil se chuuninské zkoušky, kdy po boku Třetího Hokageho (Sandaime Hokage, Sarutobi) přihlížel bojům. Také on prosil Hokageho, aby nechal zkoušku zdržet, že všichni chtějí vidět zápas Sasukeho a Gaary. Kazekage byl pak unesen, a to právě svým spojencem, Skrytou Zvučnou vesnicí. Zdálo se, že vše je v pořádku, ve skutečnosti však Orochimaru, či jeden z jeho kolegů, použili techniku přeměny, díky které se proměnili v Kazekageho. O tom, že to ve skutečnosti nebyl Kazekage, svědčilo až to, že bylo nalezeno Kazekageho oblečení.

My názor:Hm mě přišlo divný mkdyž naruto věděl že 4 hokage ho zapečetil tak jaktože neví že je to jeho tata vždyt to říka i jeho podoba
free counters