yondaime kazekage

25. července 2009 v 20:35 | bookofoetry |  postavy

Yondaime Kazekage

Čtvrtý Kazekage (Yondaime Kazekage) byl vládcem Skryté Písečné vesnice. Zároveň byl otcem Gaary. Byl to právě on, kdo nechal Shukaku zapečetit do Gaary. Kvůli zapečetění démona do Gaary také zemřela Gaarova matka. Těsně před svou bídnou smrtí proklela Skrytou Písečnou vesnici za to, že zemřela. Doufala také, že ji jednou Gaara pomstí.
Tento kazekage také nařídil Yashamarovi, aby Gaaru vychovával a trénoval s ním. Kazekage později zosnoval šest let trvající útoky na Gaaru, poněvadž si myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Nařídil také Yashamarovi aby se pokusil Gaaru zabít, což ovšem jaksi nevyšlo, a Gaara netušící, že ho chce zabít právě Yashamaru, ho zabil.
Tento Kazekage také začal spolupracovat se Skrytou Zvučnou vesnicí s nabídkou, že ovládnou a vypálí Skrytou Listovou vesnici. Účastnil se chuuninské zkoušky, kdy po boku Třetího Hokageho (Sandaime Hokage, Sarutobi) přihlížel bojům. Také on prosil Hokageho, aby nechal zkoušku zdržet, že všichni chtějí vidět zápas Sasukeho a Gaary. Kazekage byl pak unesen, a to právě svým spojencem, Skrytou Zvučnou vesnicí. Zdálo se, že vše je v pořádku, ve skutečnosti však Orochimaru, či jeden z jeho kolegů, použili techniku přeměny, díky které se proměnili v Kazekageho. O tom, že to ve skutečnosti nebyl Kazekage, svědčilo až to, že bylo nalezeno Kazekageho oblečení.

My názor:Hm mě přišlo divný mkdyž naruto věděl že 4 hokage ho zapečetil tak jaktože neví že je to jeho tata vždyt to říka i jeho podoba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters