Srpen 2009

Lovely complex Eng.titulky movie 2

31. srpna 2009 v 13:51 | LinCa |  J.sTYL
PART 6
PART 7
PART 8
PART 9
PART 10 fINÁLE :d

Lovely complex Eng.titulky movie

31. srpna 2009 v 13:45 | LinCa |  J.sTYL

Part 1

Part 2
(uhm Risy sestra je asi guy :D)
Part 3
Part 4

Zatím hned přidám !!!


Objednávka pro Aya chan

31. srpna 2009 v 10:19 | LinCa |  Objednávky
narutooc.jpg anime girl image by wynter_wolf

Tvuj bf-KOnan
tvuj love-Deidara ale tvuj ex byl Ssori
věk.16
organizace:.Akatsuki

Když si byla menší tak si považovala za své schopnosti jako umění ,což známená ,že umíš cokoli zmšnit na co chceš.Byla si zde už 4 roku.Až přošel Deidara tak sis taky všimla ,že mluví o umění a tkaových věcech.Domluvili ste se ,že svoje síli spojíte.Ted už je ale pozdě.Jak víš tak Sasuke Deidara zabil.Lituješ toho a ted chceš pomstu.Vezmeš Deidarovi Moc a pak deš trénovat jak pes.
...............
ZZatím se neví jak to dopadne

Naruto:O týhle ??Tak popravdě je fakt kawaiiii.Bojoval sem s ní a je to velký blbec.Mluví o umění a ze mě udělala myš na 15 minut jak hrubé.Ale když se nad tímm zamylím,proč mě nezabila určitě v sobě skrýva dobrého člověka.

Sasuke:Další obět ,kterou chci zabít.

Sakura:Baka!!!

ostaní vás neznají

Kakashi:Opravdu moc silná!!!Bude to velký problém
Jiraiya:Rád bych jmí napsal do nového dílu Icha-Icha paradise ale to bych Listovou ušpinil.

Akatsuki:
Deidara:pOMOHLA MI A NEZAPOMENU NA TO!!!(červený výraz)Líbí se mi !!!
Itachi:Hate she!!!!
Konan:Je krásná a sem ráda že je tu semnou!!
Pein:Uhm.příliš probblematické
Toobi:Nerad to říkám ale je opravdu silná a co víc zná mojí pravou identitu a mmojí slabost.
(Zamýšlí se),,Tobi je hodný kluk,,
Ostatní se nezajímají o vás
Orochimaru:Nemůžu!!Proti ní semm moc slabý
Kyuubi:S tou bych chtěl spolupracovat muahahaha

Tak gome za to,že jsou tam pár chybiček jinak doufám že se ti líbí !!

Kyohei-Lili-chan a Sakura chan-A maron

31. srpna 2009 v 10:04 | LinCa |  Objednávky


Doufám,že se vám líbí nejsem expert tak vim,že nejsou moc dobré..

Tohle sem teda nevěděla

28. srpna 2009 v 19:03
Lidi znáte anime Nana ???Tak by mě ani nenappadlo že to sfilmovali realný lidi

Ahoj tak sem zase zde

27. srpna 2009 v 12:42 | LinCa |  Objednávky
Lidi jak sem si všimla tak straaaašně málo na muj bloček chodí což sem z toho celá hotová.Tak dávám další rubriku,že vám budu kreslit anime postavičku nebo mangu.
Vtom prvním tam byli minimálně jenom tři ,proto se chci trochu rozjet abych dohonila mojí uhlavní nepřítelkyni v toplistu...Za to to stojí tak...

1,Jméno
2,Co chceš namalovat(jedině manga)
s popiskem nebo nějakou stránku na vaše manga(Lidi nejsem expert tak plsky nic těžkýho)
3,Tot vše bude to tužkou nebo kdybych měla čas tak i barevně jinak se mějte papa.

Kdyžtak zde muj výtvor.Už sem ho sem zveřejnila ale vybarvila sem ho.

2NE1

26. srpna 2009 v 18:48 | LinCa |  J.sTYL

Music box

26. srpna 2009 v 18:47 | LinCa |  J.sTYL

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 9 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:08


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 8 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:08


Yamato Nadeshiko Shichi Henge ep.7

23. srpna 2009 v 17:07


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 6 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:06


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 5 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:05


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 4 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:05


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 3 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:04


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 2 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:04


Yamato Nadeshiko Shichi Henge 1 + CZ titulky

23. srpna 2009 v 17:03


Testík Jak vypadáš v narutově světě !!!

22. srpna 2009 v 11:34 | Linca |  postavy

třeba mě vyšlo tohle

Jméno: Uchiha Kasai
Věk: 14
Pořadí: Chunin
Obec: Konohakagure
Past: Uchiha Kasai, její jméno smyslu oheň, dostal narodil Uchiha Fugaku a Mikoto jeho žena, to aby ji mladší sestra Itachi a starší sestrou do jednoho roku od Sasuke . Jiné než její mladší bratr, Kasai nerostlo ve stínu svého staršího bratra a získal většinu svého dětství zacházet stejně jako Itachi, dostává stejné tvrdý výcvik tak, že jakmile by se mu postavit equaly a představují budoucnost z Uchiha Clan . Sasuke po celé dětství, vždycky se snažil uznal její malý bratr a otevřeně ukázala její náklonnost k němu, secretely domnívat se, že Sasuke byl mnohem lepší, než její dětství a Itachi. V noci masakru z Uchiha Clan stalo, Kasai byl mimo trénink s ní budoucí sensei a stále posiluje pocit viny, že jí nelze tam její rodiče a obě Itachi a Sasuke. Od Kasai bylo pouze devět let sama, když Itachi zabil své rodiče, začala se o Sasuke tak dobré, jak by mohla, uvedení své vlastní potřeby v zadní a obrátil od ní obvykle veselá a šťastná povaha v klidné a záhadná osoba .. . podobné Sasuke. Osobnost: Kasai je velmi intellegent zdědila nádherné a dovednosti když většina ostatních týmů byly přesně strach ji kvůli tomu, a tak to bylo těžké pro ni najít přátele. Po ztrátě její rodiče a jeho nejbližší přítel je totiž Itachi, začala potlačit její pocity, v následujících letech získat tak zručný, že s ní téměř začal si tvrdě za svým cítit rozdíl mezi láska a nenávist. Ale poté, co se setkala s Uzumaki Naruto začala vytvořil velmi hluboký vztah s ním, on je ten, který otevřel oči (a srdce) prokazující, že její vlastní život a potřeby by měly věci se jí taky. Takže to nebyla až dlouho do Kasai nalezen zpět na její hyper a hravé sebe, někdy dokonce i lov se k ní koncem věty s "dattebayo". Ale i přesto, Kasai loosend se trochu, že je stále velmi silný a mocný protivník a jak její jméno naznačuje, že se specializuje na požární techniky. V tomto okamžiku svého života, že je již schopna builting do ohně zeď chránit sebe od jakékoli poškození nebo nechat bahno zase do objemný tok láva.

Chunin / Jonin Naruto: Kasai, je ... je ... velký! Nemůžu ani popsat všechny tyto legrační pocity slovy. Trvalo nějaký čas jí otevřít zvažuje její dětství nebylo snadné, ale ... Udělala to a byl jsem rád, že k ní. Nezáleží na tom, co dělali tak dlouho, jak jsme spolu. Ona je ... moje holka, budoucí manželka šesté Hokage a já ji miluju! * zírá v šoku, co právě řekl, awwww *

Sakura: No Kasai, je ... zvláštní. Ona je jeden z nejsilnějších shinobi jsem nikdy neviděl, ale ... má tak neuvěřitelnou velké problémy a výkyvy nahoru i dolů. * vzdychá * Ale musím se dostat spolu s ní uvažuje, že by mohla být moje sestra-in-law jednou. (rofl)

Sasuke: I když jsem jednou řekl, že nemám rád nic v mém životě, Kasai, je velká expection. Já vím, co udělal pro mě, když jsem byl mladší a ... Ona je jediná osoba, která má zabezpečit místo v mém srdci. I mohou Nelíbí Naruto, ale pak zase jsem rád, že našel Kasai Anker v jejím životě, protože jsem se nebude tam pro ni někdy v mém životě.

Hinata: * vzkřikne vodopád slz * Kiba: Kasai, je docela v pohodě. I když to je podobné jako Sasuke v některých ohledech je to v pohodě na servítky a mluví s ní.

Shino: Zabila jednoho z mých chyb! * Tak to není moc rádi Vás! *

Neji: To je tím nejlepším příkladem, že z nich lze změnit osud. Pamatuji si, že cesta byla v chunin zkoušky, tak studený a tajemné, ale hodně změnilo od té doby díky Naruto. Přestože právě ona změnila její osobnost, a ne jí téměř neporazitelný bojový styl.

TenTen: Ona je jeden z nejsilnějších shinobi vím a překonal moje schopnosti dávno. Ale je to zábava a vidět ji Naruto boje navzájem, i když ona vždy vyhrává.

Rock Lee: * sny o Sakura a nemá péče o vás *

Temari: Je to blázen b * tch! Ale jsem rád, že o ní ... * úsměv *

Gaara: Je to neobvyklé, silné osobnosti a já jsem nechtěl mysli trénink s neútočícím soupeřem proti ní Sharingan jednou.

Kankuro: Gaara se snaží jednat secretely vše v pohodě, ale vím, že nechtěl jen mysli trénink s neútočícím soupeřem proti ní ... Nemohu obviňovat ho, Naruto nemůže obviňovat ho a upřímně si myslím, že nikdo nemůže obviňovat, že mu někdy podíval na její ohromující vzhled a schopnosti!

Ino: jednou jsem jí požádal, aby Sasuke kolem požádat mě na rande. Ona "hn-ed" a já jí aktivován sharingan ...

Chouji: Kasai? To je hezké. Ona praštil chlapa hloupé, že mi volal tuku. Shikamaru: Je sooooo nahlas ... a tak otravné. V poslední době jsem usnul ona zasáhnout kbelíku vody nad hlavou mou, a nemohla přestat směje za hodinu. Co nuda!

Sensei'sKakashi: Opravdu si myslím, že to, co lidé nazývají protiklady přitahují. Kasai je velmi silný a intellegent shinobi, Naruto může být silný, ale ... On to není nejchytřejší. * grins * Ale to našel dva vzájemně a myslím, že není absolutně nic, co může zlomit jejich pouto, co bude mít velký význam i v budoucnosti.

Asuma: Je to divné, ale nějak to je přesně jako Sasuke ale pak zase, že je něco v ní, že je tak temperamentní a šťastná ... Myslím Naruto jí pomohla najít sama znovu a to je jeden z největších darů lze provést do druhého.

Kurenai: Je to mimořádná talentovaná studentka. Já bych si myslel, že nikdy jsem kdy viděla chunin provést technik, jako je ona dělá, její chakra kontrolou je úžasný věk pro ni a ona je velmi chytrý. Je to nejen o budoucnosti v Uchiha klanu, ale všechny další budoucnosti se Konoha shinobi.

Gai: Velmi mladá.

Třetí Hokage: Já jsem vždycky trochu strach o Kasai. O její schopnosti, stejně jako její láska k oběma jejím bratrům, že je schopen schovat. Jiné než Sasuke, její ambicí není zabít svého staršího bratra za to, co udělal, ale zachránit ho a rodinu znovu. Dokonce i když láska je obvykle největší věc v životě, v Uchiha hlediska by mohla dostat nebezpečné Konoha v určitém okamžiku.

Tsunade: Naruto Pokud by se stal šestý Hokage, co věřím, Kasai bude jeho straně, a bez pomoci ho bez poptávky. Jsem velmi rád, že Naruto se podařilo alespoň ušetřit na Uchiha ... možná dokonce i nejsilnější z nich. * ví víc, než říká, ui ui ui *

Jiraiya: Můžete mi věřit, že Naruto mě praštil, protože jsem mu řekl, že chci napsat něco o Kasai v objemu Icha Icha? * vypadá * confused I don't get it ...

AkatsukiPein: Hm ... Uchiha Kasai? Jsem jen slyšel, že byla považována za zázračné dítě Uchiha rád Itachi, takže by to znamenalo, že ona má být téměř nebo stejně silný jako on. Když jsme se zbavili se Jinchuuriki ona má zdarma letenku, aby se připojily k Akatsuki. Pokud bude chtít, nebo ... ne.

Itachi: budu muset ublížit jí. Ne fyzicky, ale když jsem konečně emotionatelly dostat své ruce na Kyuubi host, že se zdá, že drží tak drahá a dokončit náš malý bratr.

Kisame: Kasai je mladší sestra Itachi-san právo? Já bych jí nevadí schůzi někdy ... a zkontrolujte ji! * grins * Zetsu: Já chci jíst ji!

Hidan: Nikdy jsem ji potkal a Itachi raději by se o ní bavit.

Kakazu: Nemá péče.

Deidara: Itachi sestra ano. Itachi je zejména znepokojen, že se nikdo uvádí její jméno a odvažuje se o ní bavit jo. Řekni mi, co chceš, ale to záleží na ní ... a to je chyba.

Lovebug: Netušil jsem, že je jiný Uchiha.

Tobi: Nikdy potkal sestru Itachi-san, ale Tobi je hodný chlapec.

Orochimaru: Chtěl jsem, aby mi ji, ale jakmile jsem interuppted od svého staršího bratra ... Ale Itachi dělá velkou chybu, která se snaží chránit ji ode mě. Ona je jeho jedinou slabinu, a tak můj trumfem! * zlý úšklebek

Hold je to ztransletovaný tak to neberta za perfektní !!!

Elfen Lied ob.

22. srpna 2009 v 11:30 | Linca |  obrázky
http://4.bp.blogspot.com/_pNipJIShFwM/SSr-FTHGWdI/AAAAAAAAAA8/pg2DTjWt7Ak/s1600-R/elfen_lied_wallpaper1.jpg
http://irreprehensible.files.wordpress.com/2008/09/elfen_lied_wallpaper.jpg
http://www.animepaper.net/upload/thumbs/wallpapers/Elfen-Lied/%5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dwallpapers_Elfen-Lied_Takuyori(1.6)__THISRES__91187.jpghttp://anime-wallpapers.com/images/1024x768/elfen-lied-wall.jpghttp://static.minitokyo.net/view/08/14/120708.jpg

Dabingy :D

22. srpna 2009 v 11:23 | Linca |  Naruto kraviny
free counters